Dziennik: #1 – Cześć.

Kategorie Dziennik


07.07.2019

Cześć. Wracam… Tym razem na najnowszej stronie, tak wiem jest to kolejna strona chyba już 3… Tym razem jest domena.pl na którą bardzo długo i mocno czekałem. 
Kilka dni temu na jednej grupie facebookowej zobaczyłem wpis pewnego chłopaka – Mateusza Pawłowskiego. Gdzie pisał o tym, że pomoże w założeniu i prowadzeniu strony internetowej za darmo. Szukałem haczyka… Znalazłem, w sumie to bardzo malutkiego, drobniutkiego którego nawet człowiek nie jest w stanie zauważyć jeżeli pozna to… co dalej napiszę.

Mateusz pomaga w realizacji stron internetowych ponieważ jest to jego pasja, nie jest w tym kierunku profesjonalistą ale bardzo lubi to robić dlatego postanowiłem że zgłoszę się do jego projektu i dam mu ciekawe zlecenie strony dla fotografa. 
Po głębszej analizie jego profilu dowiedziałem się że Mateusz jest niewidomy… wiecie jaka była moja reakcja? 
„Ja pie…. jak on nie widzi to w jaki sposób robi te strony internetowe?” – no właśnie. A jednak… robi. 

Wiadomość o jego niepełnosprawności napędziła mnie do tego aby jednak zacząć z nim współpracę. 
Strona którą otrzymałem sprawiła mi wiele radości i szczęścia a współpraca z Mateuszem to sama przyjemność, chociaż jak sam wspomniał zdarzały się osoby, które mimo informacji o jego chorobie potrafiły go zwyzywać za to, że strona, którą zaprojektował nie przypadła im do gustu i nie będą z niej korzystać co mnie osobiście bardzo przeraziło.
PROJEKT ENET – Ty również możesz nawiązać z nim współpracę. To równy gość! Chciałem mu zapłacić, lecz nie chciał pieniędzy, dlatego mogę w tym miejscu polecić go i podziękować za trud i czas który poświęcił realizacji mojej strony internetowej. Dziękuję! 

Jakiś czas temu zawiesiłem blogowanie, spowodowane to było kilkoma czynnikami np. tym że strona na darmowej platformie wixsite jednak dużo nie osiągnie ani jako blog ani jako strona dla fotografa. 
Ykhm… Znowu wracam do bloga, ale tym razem również w formie dziennika, będę dzielił się z wami tym co przeżyłem czyli pierwotny zamysł bloga z przed kilku lat. Tutaj mogę oznaczyć kolejną osobę tzn. Michała Brzegowego (fotografa/youtubera), który pomógł mi sposobem bycia i poglądem na świat w podjęciu tej decyzji.
A więc jak ostatnio czytałem ostatni post był z maja, czyli nie tak dawno – mogliście się tam dowiedzieć jakie czynniki warto brać pod uwagę przy wyborze fotografa. Przegapiliście? Nic nie szkodzi, tutaj kiedyś też o tym wspomnę. 
Przemyślenia czy poradniki będą tytułowane jako Blogi a moje historie jako Dziennik – tak jak w tytule tego posta. 

Przez ten okres czasu miałem trochę czasu na projekty i więcej czasu na przemyślenia. Moim największym marzeniem dalej jest zostać fotografem – mimo wszystko ciężko będzie się realizować w tym co najbardziej lubię czyli sesję z modelkami, aczkolwiek coraz bardziej polubiłem fotografię reportażową – myślę że wcześniej po prostu się jej bałem, a teraz widzę jakie zdjęcia ze ślubu czy półmetka są piękne i jak bardzo docierają do publiki – a ile w nich emocji? mmm. 
Także dalej będę robił zdjęcia z modelkami, dalej będę retuszował i nie będę tego zaniedbywał ale spróbuje rozwinąć skrzydła w fotografii reportażowej i taki jest cel na sezon 2019/2020. Trzymajcie kciuki! 

Zapraszam na mojego facebooka oraz instagrama 🙂
facebook 🙂 (: instagram
Do zobaczenia niebawem! 

Pozdrawiam, Marcin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *