Blog

Klaudia i Bartek – Sesja Miłosna

Cześć 🙂 Kolejna historia, akurat sobie siedzę i nagrywam płyty z półmetków 1 LO, pomyślałem że między czasie wrzucę kolejną historię, Klaudię i Bartka poznałem w sumie na ich półmetku. Fajna para, którą również miałem przyjemność fotografować w plenerze. Wybraliśmy się na spacer po osiedlu centrum. Po drodze znaleźliśmy ciekawe osiedle domków jednorodzinnych, na których wykonaliśmy kilka fajnych kadrów 🙂 Zobaczcie sami.

Z Kasią bardzo dobry kontakt złapałem w pracy i tak zgadaliśmy się raz na sesję indywidualną – mam tego tyle że nie będę już tego publikował na blogu. Obiecałem jej, że zrobimy wspólną sesję z jej chłopakiem i tak żeśmy zwlekali od zimy do lata. Spotkaliśmy się więc któregoś popołudnia na starym mieście w Ostrołęce  i ruszyliśmy z mini sesją 🙂

ANIA I KAROL – Historia Ślubna

Ponieważ nadrabiam zaległości, post za postem 🙂 Świetne weselicho Ani i Karola, od tego dnia moją tradycja będzie taniec z Panną Młodą na weselu 🙂 Zapraszam! ANIA ♥ KAROL Lokalizacja: Borawe/Ostrołęka Kościół: pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Borawym Sala: Niebieskie Migdały Ostrołęka DJ: Marek Strzeszewski (Zespół Marka)

OLGA I PRZEMEK – Historia Ślubna

Od teraz będę prowadził dla was na stronie – na blogu takie krótkie mini opowieści ze zdjęć, które miałem przyjemność zrobić. Na poniższej historii opowieść Olgi i Przemysława, czyli ich wspaniały dzień + chrzest ich dziecka, ale ponieważ jest to dziennik opowieści ślubnych to moment chrztu po prostu pozwolę sobie pominąć. Był to piękny wieczór pełen zabaw 🙂 Zapraszam! OLGA ♥  PRZEMEK Lokalizacja: Borawe/Rzekuń Kościół: pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Borawym Sala: Black & White w Rzekuniu Zespół: Zespół Marka

DLA PAR – JAK PRZEKONAĆ SWOJEGO PARTNERA DO SESJI FOTOGRAFICZNEJ

JAK PRZEKONAĆ SWOJEGO PARTNERA DO SESJI FOTOGRAFICZNEJ   Serwus. Dzisiaj spróbujemy odpowiedzieć sobie na powyższe pytanie. Odkąd zacząłem fotografować głównie pary kilkukrotnie spotkałem się już z niechęcią do wspólnej sesji czy to narzeczeńskiej czy po prostu w formie pamiątki DLA PAR przez partnerów. Wiąże się to oczywiście z presją sztuczności, pozowaniem na siłę w bardzo nienaturalnych pozycjach…. Ale czy tak wyglądać musi sesja? Oczywiście że nie 😉 Sesje zarówno narzeczeńską jak i taką dla par możemy zrealizować np w warunkach sprzyjających waszym zainteresowaniom. Możecie iść…Kontynuuj Czytanie „DLA PAR – JAK PRZEKONAĆ SWOJEGO PARTNERA DO SESJI FOTOGRAFICZNEJ”