Cześć.

Jestem Ostrołęckim fotografem, tutaj mieszkam, tutaj się urodziłem i tutaj pracuję 🙂
Ukończyłem Zespół Szkół Zawodowych nr. 1 w Ostrołęce o profilu Elektromechanik poj. samochodowych oraz LO dla dorosłych w tej samej szkole. 
Prywatnie jestem pokręconym chłopakiem z wieloma hobby, ze mną nie idzie się nudzić. Swój wolny czas lubię spędzać na serfowaniu w sieci i piciu kawy <3. 
Nie lubię ludzi fałszywych i szyderczych z innych. Generalnie jestem emocjonalnym chłopakiem i otwartym na świat, dlatego czasami boli mnie to co ludzie potrafią robić.
Nie mam swoich ulubionych gatunków muzyki, słucham wszystkiego po trochu aczkolwiek był pewien okres że byłem zakochany w muzyce klubowej, byłem prezenterem muzycznym w radiach internetowych i czasem grałem imprezy live. 

W kawałku mojego serca jest uliczny taniec Jumpstyle, polega on na kombinacjach podczas skakania. W życiu próbowałem wielu rzeczy – kręciłem nawet długopisem. Zbierałem kapsle pokemonów, karty i nawet fidget spinnery. Jestem zwyczajnym chłopakiem, który interesuję się też motoryzacją, elektroniką a zwłaszcza fotografią. 

Fotografia to dla mnie sposób wyrażania siebie, poznania nowych ludzi, wydobycia z nich emocji oraz ustawianie ich do zdjęć. Jedną z moich ulubionych typów fotografii to portret pozowany. Od niedawna zacząłem interesować się fotografią ślubną oraz par dlatego szukam zakochanych osób które nie boją się być sobą oraz czasami kimś kogo ja mam w głowie. Taniec w deszczu, romantyzm oraz dużo duużo zabawy bo to właśnie zabawa najważniejsza jest na sesjach zdjęciowych. 

Fotografią interesuję się od listopada 2015 roku a pierwsze tajniki poznałem na szkolnym kółku fotograficznym gdzie po raz pierwszy mogłem zapoznać się z lustrzanką. W maju 2017 roku ukończyłem kurs fotografii dla początkujących u Krzysztofa Sacharskiego. Do dalszej pracy i rozwoju napędzają mnie ludzie ponieważ pracuję zawsze z drugim człowiekiem. 
Moja głowa jest pełna pomysłów a aparat tylko czeka żeby pstrykać. Poza pracą z modelkami lubię pracować z dziećmi oraz rodzinami.  Jakiś czas temu pokochałem również fotografię ślubną i reportażową, moje zdjęcia możecie zobaczyć w konkretnej kategorii w Portfolio.

Jeżeli chcecie pokazać ludziom swoją historię moimi oczami zapraszam do kontaktu. Możemy najpierw umówić się na kawę lub porozmawiać przez telefon i omówić szczegóły. 

Pozdrawiam, Marcin 🙂
p.s.
zapraszam Cię na mój instagram: @marcinlyzwa_