Drodzy Rodzice!
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na mnie jako fotografa na Komunię Waszej pociechy to będę bardzo radosny, ponieważ uwielbiam uczestniczyć i fotografować tak piękne sakramenty jak Komunia Święa. Pomogę, doradzę i zrobię przepiękną pamiątkę do której będą Państwo mogli wracać latami.

Fotografia Pełna Emocji 
Fotografuję głównie na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego, ale mogę dojechać do każdej części Polski. Każde zleceniasą  różnorodne i bardzo to lubię w mojej pracy. Zawsze czujny staram się wyłapać najszczersze emocje domowników, rodziny, rodziców i chrzestnych. Dodatkowo skupiam się na detalach, które upiększą efekt końcowy. Zazwyczaj towarzyszę (pracuję), już od samego rana fotografując chwile, o których nikt później może nie pamiętać – przygotowania gości, rodziców oraz pociechę. Na swoich zdjęciach oddaje naturalne i charakterystyczne dla mojego stylu soczyste kolory aby podkreślić klimat jaki rzeczywiście Panował w dniu uroczystości. Staram się być niewidoczny, aby zdjęcia były naturalne i niereżyserowane, mimo wszystko bywają sytuacje w których zatrzymamy się na moment i stworzymy pozowane zdjęcie.
W każdej historii zostawiam coś swojego – artystycznego.
Kolejnym etapem może być sesja plenerowa rodzinna i tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możemy wykonać ją w Państwa ulubionym miejscu lub jeżeli nie macie własnego pomysłu to chętnie pomogę w wyborze.
Zapraszam serdecznie na niezobowiązujące spotkanie, na którym napijemy się kawy lub herbaty oraz omówimy szczegółowo ofertę lub przygotujemy coś specjalnego dla Państwa.

Zakres usług
Każdy rodzic ma inne potrzeby, inny budżet i inne oczekiwania wobec swojego fotografa , dlatego moja oferta jest otwarta – co oznacza że mogę pracować od samego rana czyli od przygotowań maluszka, ale jeżeli nie chcą Państwo to spotkamy się już na Ceremonii w Kościele.
Dodatkowo, mogę przygotować dla Was jeden album lub pięć jeżeli tego oczekujecie. Tak czy owak, mam przygotową jedną uniwersalną ofertę i standard pracy aczkolwiek różnić się może forma przekazania dla Państwa gotowego materiału w zależności od wybranego pakietu.
Możecie zapoznać się z nimi, a jeżeli chcielibyście cokolwiek zmodyfikować, dodać lub odjąć to jestem otwarty na Państwa sugestie i propozycje, to drobiazg który omówimy już podczas wspólnej rozmowy telefonicznie/mailowo lub na spotkaniu przy kawie.

Portfolio


Skontaktuj się ze mną aby sprawdzić czy termin Państwa ceremonii jest dostępny, możesz to zrobić przez
– Messenger na profilu firmowym <LINK>
– Email: lyzwamarcin@wp.pl
– Telefon: 570303017 

 

KOMUNIA ŚWIĘTA

• 120 fotografii po autorskiej obróbce
• Przygotowania Maluszka w domu
• Zdjęcia rodzinne pod Kościołem po mszy Świętej
• Przyjęcie 3h
• Plener w dzień Komunii Świętej lub 14 dni od ceremonii.
• Galeria Online (Dysk Google)

DOSTĘPNE PAKIETY:
1. Pendrive – materiał oddany na Pendrive w ozdobnym pudełeczku

2. Mały Box (Ozdobne pudełko + klasyczny pendrive + 50 odbitek 10×15 + Foto książka A4 Poziom)

3. Duży Box (Duże drewniane pudełko z GRAWEREM*lub bez + Pendrive drewniany GRAWER*lub bez + 50 odbitek 15×21 + Foto książka A4 Poziom)

Ofertę można poszerzyć o:
– Dodatkowe albumy
– Dodatkowe boxy
– Dodatkowe pendrive
– Foto album 20x20cm / 30x30cm