Drodzy Rodzice!
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na mnie jako fotografa na Komunię Waszej pociechy to będę bardzo radosny, ponieważ uwielbiam uczestniczyć i fotografować tak piękne sakramenty jak Komunia Święa. Pomogę, doradzę i zrobię przepiękną pamiątkę do której będą Państwo mogli wracać latami.

Fotografia Pełna Emocji 
Fotografuję głównie na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego, ale mogę dojechać do każdej części Polski. Każde zleceniasą  różnorodne i bardzo to lubię w mojej pracy. Zawsze czujny staram się wyłapać najszczersze emocje domowników, rodziny, rodziców i chrzestnych. Dodatkowo skupiam się na detalach, które upiększą efekt końcowy. Zazwyczaj towarzyszę (pracuję), już od samego rana fotografując chwile, o których nikt później może nie pamiętać – przygotowania gości, rodziców oraz pociechę. Na swoich zdjęciach oddaje naturalne i charakterystyczne dla mojego stylu soczyste kolory aby podkreślić klimat jaki rzeczywiście Panował w dniu uroczystości. Staram się być niewidoczny, aby zdjęcia były naturalne i niereżyserowane, mimo wszystko bywają sytuacje w których zatrzymamy się na moment i stworzymy pozowane zdjęcie.
W każdej historii zostawiam coś swojego – artystycznego.
Kolejnym etapem może być sesja plenerowa rodzinna i tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możemy wykonać ją w Państwa ulubionym miejscu lub jeżeli nie macie własnego pomysłu to chętnie pomogę w wyborze.
Zapraszam serdecznie na niezobowiązujące spotkanie, na którym napijemy się kawy lub herbaty oraz omówimy szczegółowo ofertę lub przygotujemy coś specjalnego dla Państwa.

Zakres usług
Każdy rodzic ma inne potrzeby, inny budżet i inne oczekiwania wobec swojego fotografa , dlatego moja oferta jest otwarta – co oznacza że mogę pracować od samego rana czyli od przygotowań maluszka, ale jeżeli nie chcą Państwo to spotkamy się już na Ceremonii w Kościele.
Dodatkowo, mogę przygotować dla Was jeden album lub pięć jeżeli tego oczekujecie. Tak czy owak, mam przygotowaną jedną ofertę, którą możemy zmodyfikować wg. Państwa potrzeb.

Portfolio


Skontaktuj się ze mną aby sprawdzić czy termin Państwa ceremonii jest dostępny, możesz to zrobić przez
– Messenger na profilu firmowym <LINK>
– Email: lyzwamarcin@wp.pl
– Telefon: 570303017 


Pakiet 
✓ 100 wysokiej jakości fotografii po autorskiej obróbce
✓ Przygotowania dziecka w domu
✓ Celebracja
✓ Przyjęcie rodzinne 2h
✓  Małe drewniane pudełko + pendrive

Za dopłatą: sesja plenerowa, odbitki, albumy, fotoksiążki, inne;